Storewide Savings from 30-60% off! PLUS save hundreds of ADDITIONAL dollars on hundreds of items with special in-store markdowns!
Product Details
| Height | 37 1/8″ |
|---|---|
| Width | 61 3/8″ |
| Depth | 18″ |
| Collection | Shaker |
| Wood Type | Alder |
Storewide Savings from 30-60% off! PLUS save hundreds of ADDITIONAL dollars on hundreds of items with special in-store markdowns!
Call for Price
| Height | 37 1/8″ |
|---|---|
| Width | 61 3/8″ |
| Depth | 18″ |
| Collection | Shaker |
| Wood Type | Alder |
| Dimensions | 18 × 61 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Shaker 10 Drawer Dresser |
| Style | Transitional |
| Collection | Shaker |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
"*" indicates required fields
| Weight | 247.10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.00 × 66.00 × 40.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Traditions |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
| Brand | Liberty Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic, Traditional |
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Traditional |
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
| Brand | Universal Furniture |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
"*" indicates required fields
Will be used in accordance with our Privacy Policy
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.