Storewide Savings from 30-60% off! PLUS save hundreds of ADDITIONAL dollars on hundreds of items with special in-store markdowns!
Our top selling shag, Impact offers the perfect combination of beautiful colors and a fluffy, soft touch.
Storewide Savings from 30-60% off! PLUS save hundreds of ADDITIONAL dollars on hundreds of items with special in-store markdowns!
Call for Price
Our top selling shag, Impact offers the perfect combination of beautiful colors and a fluffy, soft touch.
"*" indicates required fields
"*" indicates required fields
| Dimensions | 10 × 7 in |
|---|---|
| Brand | Feizy Rugs |
| Color | White |
| Features | Polyester |
| Style | Transitional |
| Dimensions | 8 × 10 in |
|---|---|
| Brand | Feizy Rugs |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Polyester, Polypropylene |
| Style | Transitional |
| Dimensions | 11 × 8 in |
|---|---|
| Brand | Feizy Rugs |
| Color | Grey |
| Features | Polyester |
| Style | Contemporary, Transitional |
| Dimensions | 3 × 2 in |
|---|---|
| Brand | Feizy Rugs |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Wool |
| Style | Traditional, Transitional |
"*" indicates required fields
Will be used in accordance with our Privacy Policy