Storewide Savings from 30-60% off! PLUS save hundreds of ADDITIONAL dollars on hundreds of items with special in-store markdowns!
Product Details
| Height | 29 1/2″ |
|---|---|
| Width | 23″ |
| Depth | 18″ |
| Collection | Shaker |
| Wood Type | Alder |
Storewide Savings from 30-60% off! PLUS save hundreds of ADDITIONAL dollars on hundreds of items with special in-store markdowns!
Call for Price
| Height | 29 1/2″ |
|---|---|
| Width | 23″ |
| Depth | 18″ |
| Collection | Shaker |
| Wood Type | Alder |
| Dimensions | 18 × 23 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Style | Traditional |
| Collection | Shaker |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
"*" indicates required fields
| Weight | 77.00 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.00 × 20.00 × 29.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | CiaoBella |
| Color | Black |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
| Brand | Liberty Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Charging Station, Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Traditional |
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Wood |
"*" indicates required fields
Will be used in accordance with our Privacy Policy
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.